Bugun...
Bolu İli Tarihi ve Doğa Dokuları Temalı Ödüllü Fotoğraf Yarışması Katılımcı Şartları:


  DETAYLAR


  Bolu İli Tarihi ve Doğa Dokuları Temalı Ödüllü Fotoğraf Yarışması
  Katılımcı Şartları:
  Yarışmaya katılım ücretsizdir.
  Yarışmaya profesyonel ve amatör fotoğrafçılar katılabilir.
  Yarışmaya 18 yaş ve üzeri bireyler başvuru yapabilir.
  Katılımcı, yarışmaya gönderdiği yapıtın tümüyle kendisine ait olduğunu ve tüm izinlerinin alındığını kabul, beyan ve taahhüt eder.
  Yarışma tarihinden sonra yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.
  Eser Şartları:
  Fotoğraflar “Renkli” veya “Siyah-Beyaz” olabilir.
  Eserin katılımcının adı-soyadından farklı bir adı olmalı.  Bu ad kesinlikle katılımcının ad- soyadını çağrıştırmamalıdır.
  Her katılımcı 1(bir) adet eserle yarışmaya katılabilir.
  Fotoğraflar paspartusuz ve kenar boşluksuz olmalıdır. Fotoğraf üzerinde
  katılımcının kimliğine ilişkin isim, imza, logo, tarih vb. bilgiler bulunmamalıdır.
  Yarışmaya gönderilen tüm fotoğraflar en fazla 1500 piksel uzunluğunda ve 300 Dpi ve JPG( JPEG) formatında olmalı büyüklüğü 3 MB’ı geçmemelidir.
  Ön eleme süreci sonunda gerçekleşecek ikinci turda, Yöneticinin ve yarışma jürisinin seçtiği katılımcılardan 8-bit Adobe RGB formatında, JPEG dosyası olarak yüksek çözünürlüklü
  Fotoğraflar istenebilir. Fotoğraflar orijinal JPEG başvuru ile aynı şekilde kesilmiş ve aynı renklerde olmalıdır. Katılımcılar bu süreçte işlerini iyileştirme girişiminde bulunmamayı kabul ve beyan ederler.
  Gönderilen dosyalarda tüm EXIF verileri bozulmadan korunmalıdır. EXIF verileri değiştirilir, bozulur veya eksik olarak işaretlenirse ve fotoğraf yarışmadan diskalifiye edilir.
  Yöneticinin manipüle edildiğinden şüphelendiği, sahte veya yukarıdaki kuralları çiğnediği tespit edilen tüm başvurular yarışmadan diskalifiye edilebilir.
  Yarışmacılar, yarışmaya katıldıkları eserlerin her türlü yayın hakkını Koru Hotel ve Batı Karadeniz Gazeteciler Cemiyeti’ne devrettiğini kabul eder. Katılımcılar bu şekilde kullanılan fotoğrafları için verilen ödülden başka herhangi bir telif hakkı ya da maddi manevi talep ileri sürmeyeceklerini kabul, beyan ve taahhüt ederler.
  Yarışmaya katılan fotoğraflardaki görüntü ve içerik le ilgili her türlü sorumluluk – her alanda- katılımcıya aittir. Fotoğraftaki kişinin kimliği belli olacak şekilde çekilmiş olan görüntüler için kişinin onayının alınmış olması gereklidir. Yarışmaya katılanlar bu koşulları kabul etmiş sayılırlar. Koru Hotel yarışmaya katılan eserlerin içeriği ile ilgili hiçbir hukuki sorumluluğu kabul etmeyecektir.
  Yarışmaya fotoğraf göndererek katılan tüm eser sahipleri, yukarıda belirtilen yarışma koşullarına uymayı kabul etmiş sayılır. Bu koşullara uymayan katılımcıların eserleri değerlendirmeye alınmayacaktır.
  İlk 25 adet fotoğraf Koru Hotel Sergi salonunda 3 gün boyunca Fotograf sevenlerin görmesi için sergilenecektir.
  İlk üçe giren eserler açıklanan ödüllerle onurlandırılacak ve diğer mansiyon ödülleri ile de ödüllendirilecektir bu seçici komisyon üyelerinin kararına bağlı olacaktır
   
  Başvuru Tarihi: 5 Haziran  – 5 Temmuz 2022
   
                                                                                 Komisyon Başkanı
                                                                                Prof. Dr. Aydan BİRİ
İLAN SAHİBİ
 • İlan Sahibi: http://www.sonsozbolge.com
 • İl: Bolu
İLAN BİLGİLERİ
 • İlan No: 1
 • Fiyat: ücretsiz
 • Kategori: Diğer
 • İl: Bolu İlçe:
İLAN KATEGORİLERİ
YUKARI